Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: -17,59%
Nie wiem czym ta spółka sie zajmuje ale z nazwy wnioskuję że coś z konopiamii więc napiszę pare zdań co o tym myślę zwłaszcza że w akcjonariacie widze erne. W USA właśnie pękła bańka spekulacyjna na firmach związanych z konopiami. Indeks cannabis spadł o 70% a na gpw nagle pojawiło sie sporo spółek konopnych na które spóxnieni janusze biznesu beda probowali ubrać w marzenia dyletantów giełdowych.Nie dajcie sie cwaniakom nabrać. Co się tyczy erne, swego czasu zakupiłem akcje sławetnego veno kiedy mieli wielkie plany podoboju rynku supercarów swoja arrinerą. Szczęściem pozbyłem sie tego cudu bez straty tuż po słynnej premierze prototypu w 2011 roku kiedy to w świetle fleszy zepchnęli to coś z lawety. Wtedy jeszcze prezesem veno był niejaki Arkadiusz Kuich który rok w rok prowadził veno ku świetlanej przyszłości generując potęzne straty z każdej inwestycji w jaką weszło veno. Obecnie mamy rok 2019 i widzicie że arrinera to mrzonka która słuzyła tym januszom biznesu do zarabiania na kolejnych emisjach akcji. jakiś czas temu nawet toczyli wizje elektrycznej arrinery a nawet własnej kryptowaluty mimo że nie zdołali przez 12 lat nawet spalinowej wersjii wdrożyć do produkcji i sprzedaży. Kończąc mój wywód, nie jestem tu by naganiac na spadek, po prostu przeglądałem forum i wpadła mi w oko nazwa" hemp" i zauwazyłem że tu jest erne w akcjonariacie czyli dawne veno więc pomyslałem sobie że pojade po bandzie. Szanujcie swoje pieniądze i nie dajcie sie cwaniakom którzy chcą wam sprzedać mrzonki, jak to robią od 2007 roku na innych spółkach typu arrinera, za dużo na new conect sie natworzyło tych wydmuszek które sa tu tylko po to żeby ubierać inwestorów w marzenia bez pokrycia. Cześć;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP -1,20% 0,16 2019-12-05 11:36:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.