Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,30 zł , zmiana od tamtej pory: 67,05%

Powiedz ile ty zarabiasz my pokomentujemu

Zgłoś do moderatora
Napisz też czy prosiłeś szefa o podwyżkę bo inflacja , oczywiście poprosiłeś nie mając pojęcia czy firma zarabia czy nie ale powołałeś się na inflację,może odrazu cała budżetówkę skrytykujmy bo państwo w długach więc dlaczego podwyższają o inflację wypłaty,nie ty się czepiasz górników którzy zarabiają w większości tyle co baba na kasie w Lidlu ale sam byś pod ziemią nie wytrzymał 5 minut i na pewno nie za te pieniądze -wiec dawaj ile zarabiasz i co robisz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 1,02% 67,32 2022-05-17 17:04:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.