Forum Gospodarka i polityka +Dodaj wątek

Poważne zagrożenie!

Zgłoś do moderatora
Zachodnie służby ostrzegają, że w Polsce wraz z terrorystami, którzy zostali wpuszczeni przez PiS z użyciem wiz za łapówki mogło przedostać się mnóstwo broni, którą bardzo łatwo kupić teraz z powodu wojny na Ukrainie. Przez wiele miesięcy granica Polski z Ukrainą była praktycznie otwarta a broń wcale nie była transportowana tylko w jednym kierunku.
Według informacji służb zachodnich PiS wpuścił do Polski co najmniej kilkuset terrorystów. Procedura zakupu wizy była bardzo prosta: w wybranej ambasadzie lub konsulacie osoba taka płaciła 5000 dolarów za wizę i nikt dalej jej nie sprawdzał, wpisywano tylko dane i z takimi dokumentami nawet człowiek podejrzewany o terroryzm mógł swobodnie udać się do Polski.

Polskie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo zostały dosłownie sparaliżowane ogromną ilością napływających imigrantów i nie były w stanie reagować, zwłaszcza że terroryści dysponowali legalnymi polskimi dokumentami wystawionymi przez MSZ i wojewodów z PiS.


Dzisiaj jest tylko kwestią czasu aż zwyczaje znane z niektórych krajów przeniosą się na Polskę – zagrożenie związane z niekontrolowanym napływem terrorystów i broni jest bardzo wysokie. W naszym kraju miały znaleźć się m.in. duże ilości karabinów AK47 oraz ich wszelkich odmian ale nie tylko.

  • Poważne zagrożenie! Autor: ~anty