Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,30 zł , zmiana od tamtej pory: 37,89%

poważne ryzyko UTRATY PŁYNNOŚCI

śmiać mi się teraz chce z tych naganiaczy co to tłumaczyli zarząd ze sprzedaży akcji a zapominali o tym, że nie podał w terminie powodów i groźby utraty płynności.
No i w końcu podali raport za 1q i wszystko mamy już jak na dłoni! I co naganiacze, tak się śmieliście, tak wyśmiewaliście i teraz macie PROBLEM! Okazuje się, że wybór MG to nie decyzja strategiczna a KONIECZNOŚĆ!
Ja wiem, że Warface zarobiło krocie, ja wiem, że MG zainwestuje w WW3 ale Wy nie potraficie czytać raportów finansowych!
Raport WYRAŹNIE WSKAZUJE NA MOŻLIWOŚĆ UTRATY PŁYNNOŚCI!!!
Nie wiesz leszczu gdzie to jest napisane? To naucz się rachunkowości!
Przychody spadają drastycznie, o tym wszyscy wiedzieli ale wolna kasa w spółce spada jeszcze szybciej! Strata netto niecały 1mln zł ale jak widzę pojawiły się korekty z poprzedniego kwartał na poziomie aż 620 tys zł! Skutkiem tego z kasy spółki wyparowało aż 1,6mln zł i zostało tylko 1,15mln zł! Przy kosztach ogólnych spółki na poziomie 2,7mln zł kwartalnie i zobowiązania krótkoterminowe na poziomie 2mln zł, to nie ma bata UTRATA PŁYNNOŚCI STOI U BRAM SPÓŁKI! Być może już zarząd pobiera tylko częściowo wynagrodzenie, być może już faktury opłacane są tylko częściowo, tego nie wiemy bo zarząd wam nie powie, tak jak nie powiedział tego zanim sprzedał swoje akcje.

Zatem umowa z MG to jest ratunek dla spółki i każdy kto potrafi czytać raporty finansowe to widzi ale nie Wy, żałośni naganiacze. Teraz pytanie, czy umowa z MG da spółce jakąś kasę na dalszą działalność czy tylko zainwestują w dokończenie produktu WW3, jego promocję i serwis? Oto jest pytanie. Według dotychczasowych raportów z ESPI wynika, że tylko w produkt mają inwestować ale poczekajmy do umowy. Drugie pytanie: jakie wynagrodzenie weźmie sobie MG? Jeśli to będzie 50/50 lub wyższy procent dla MG to będzie tragedia! Tak, tak panowie naganiacze, taki podział oznaczać będzie że to MG najlepiej wyjdzie na tym dealu. No i pytanie nr 3: czy MG weźmie 100% przychodów po premierze WW3 do czasu aż zwróci się ta inwestycja? I to jest najważniejsze pytanie, bo jeżeli tak będzie to Farma może nie dotrwać do tych "milionów", które naganiacze wróżą z fusów.

A w poniedziałek kupować akcje będą tylko naganiacze, którym ten raport bardzo się spodobał a żaden z tych co potrafi czytać raporty nie tknie tego do czasu aż podane zostaną rozliczenia pomiędzy MG a spółką.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 -18,44% 30,75 2020-10-28 15:00:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.