Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,24 zł , zmiana od tamtej pory: 4,03%

POTĘŻNE SYSTEMY OBRONY POWIETRZNEJ#LINKI#UKR MOŻE WYGRAĆ DO KOŃCA ROKU

Zgłoś do moderatora
https://www.wnp.pl/parlamentarny/wydarzenia/ukraina-zwyciezymy-do-konca-roku-jesli-dostaniemy-odpowiednia-bron,599407.html

https://forsal.pl/swiat/ukraina/artykuly/8486396,zelenski-otrzymamy-od-zachodu-potezne-systemy-obrony-powietrznej.html

https://radar.rp.pl/rosja/art36655581-stany-zjednoczone-przekaza-ukrainie-system-przeciwlotniczy-nasams

https://wiadomosci.wp.pl/ukraincy-powstrzymuja-dalszy-napor-rosjan-w-donbasie-tysiace-najezdzcow-zginelo-i-zostalo-rannych-6787526340876864a

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COALENERG -1,53% 1,29 2022-08-19 10:00:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.