Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,15 zł , zmiana od tamtej pory: 23,76%

potężne środki UE na termomodernizacje

Zgłoś do moderatora
W ocenie prezesa, na rynku w najbliższych latach może pojawić się sporo środków, które będą przeznaczone na termomodernizację – zarówno od strony inwestorów, dla których będą to atrakcyjne inwestycje, jak i rządów.

"W horyzoncie najbliższych kilku czy kilkunastu lat m.in. UE zamierza przeznaczyć na ten cel spore fundusze, więc otwierają się dla nas możliwości. Na pewno będziemy chcieli w tym trendzie uczestniczyć" – powiedział.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELENAFM 0,00% 23,70 2022-12-09 16:40:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.