Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,80 zł , zmiana od tamtej pory: -3,75%

Potencjał wzrostu

Tak jak napisałem wcześniej kupowałem na dołku za 2 zł ( dawne 0,02 zł), i zajmując się na co dzień finansami i siedząc na GPW praktycznie od początku, uważam, że BIO ma bardzo duży potencjał wzrostu obarczony też dużym ryzykiem ( np. wezwanie po bardzo niskiej cenie). Dokładnie analizując poszczególne SF spółka może być "perełeczką".
Myślę, że następne raporty powinny być sukcesywnie coraz lepsze, pytanie tylko, czy będziecie na BIO grać, czy inwestować i tyle.

Chowam się do norki, czekam i nie odpowiadam na ewentualne hejty, które niestety na BIO są normą - pozdrawiam wytrwałych :)

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOTON 1,32% 4,62 2017-10-18 14:38:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl