Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,85 zł , zmiana od tamtej pory: 37,65%

Potencjał dla spółki kontenery 4 w 1

Zgłoś do moderatora
Zrobiła się luka w którą zremb może się wcisnąć do wymiany 20 mil kontenerów.
Chodzi o ekologię , koszty logistyczne,oraz składowania .Przychodzi czas modułowych kontenerów które można składać obniżając wszystkie koszty wymienione powyżej.
Czyli rozsówane jak antena lub inny sposób
zmniejszający objętość .Rynek wylicza że straty z tradycyjnych kontenerów to min25 %
A spółka może jeszcze pozyskać dofinansowanie. Z różnych źródeł bo wpisują się ekologię. Najwieksze koszty to powrót pustych zajmujących naj.miejsca.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB 0,00% 1,17 2021-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.