Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,75 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Posiadasz obligacje GetBack? Opowiedz swoją historię

Zgłoś do moderatora
Czytelniku!
 
Jesteś, bądź byłeś posiadaczem obligacji GetBacku? Doradcy klienta proponowali Ci wejście w tę inwestycję? A może jesteś osobą, która oferowała te papiery? Chętnie poznamy Twoją historię! Czekamy na Twojego maila pod adresem rynki@bankier.pl. Szczególnie zachęcamy do kontaktu osoby, które brały udział w emisjach prywatnych. Zapewniamy pełną anonimowość.
 
Redakcja Bankier.pl

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETBACK -17,04% 3,75 2018-04-16 09:04:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl