Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,40 zł , zmiana od tamtej pory: -0,83%

### Porzucić korpo - życie z pasywnego dochodu ###

Zgłoś do moderatora
Wielce Szanowne Szwagry, z każdym dniem, z każdą przeczytaną i przeanalizowaną stroną książki o inwestowaniu, idea zrzucenia korporacyjnego łańcucha i pójścia w życie z "procentów" z giełdy jest mi coraz bliższa. Czy jesteście jakikolwiek w stanie doradzić 30-latkowi czy to ma sens, podrzucie link, który jeszcze bardziej zachęci mnie do zmiany życia? Wyszukiwanie atrakcyjnych spółek jak RankProgres i innych, które przyniosą piękne wzrosty w niedalekiej przyszłości to dla mnie prawdziwa wolność. Mam żonę, mieszkanie na kredyt, za chwilę dziecko - przy wielu niewiadomych tego świata i dość niepewnej przyszłości wiem, że na pewno nie chcę spędzić kolejnych ~30 lat na raportowaniu do przełożonych czy nawet zostania nim, pomimo stabilnego osiągania kilkukrotności średniej krajowej co miesiąc. Chcę po prostu cieszyć się życiem, a nie być zjadanym przez stres...Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -2,06% 2,38 2021-05-07 17:04:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.