Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,12 zł , zmiana od tamtej pory: -15,05%
Żeby farmy postawić a później zapewnić ich odpowiednią obsługę - potrzebne będzie zaplecze portowe. I tak port instalacyjny ma być zlokalizowany w Gdyni, natomiast dwa porty do obsługi serwisowej farm mają zostać uruchomione w Łebie oraz w Ustce.

https://www.wnp.pl/energetyka/powstana-porty-serwisowe-dla-polskich-farm-wiatrowych,467546.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
VISTAL -2,51% 3,50 2021-09-23 17:04:29