Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,30 zł , zmiana od tamtej pory: -3,00%

Portowa grupa notuje rekordy

Zgłoś do moderatora
Portowa grupa notuje rekordy
Portowa grupa OT Logistics wygenerowała w pierwszym półroczu 2023 r. ponad 351,6 mln zł przychodów wobec 147,8 mln zł rok wcześniej (+138 proc.). Zysk netto wyniósł 125,4 mln zł w porównaniu z 33,65 mln zł w pierwszym półroczu 2022 r. (+273 proc.)
(...)
Zapowiedź wzrostu przeładunków w portach OTL o 50 proc.
Zarząd podtrzymuje zapowiedzi dotyczące osiągnięcia w niedalekiej przyszłości potencjału portów Grupy OTL, który szacuje na około 12 mln ton. Dla porównania, w zeszłym roku spółki Grupy OTL przeładowały w swoich terminalach 8 mln ton towarów.
Do końca roku zarząd przedstawi też zaktualizowaną strategię Grupy OTL, w której zaprezentuje plany rozwoju na najbliższe kilka lat.

https://www.wnp.pl/logistyka/portowa-grupa-notuje-rekordy,753568.html

  • Portowa grupa notuje rekordy Autor: ~LOGISTYKA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTLOG -3,45% 42,00 2023-11-29 17:02:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.