Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,95 zł , zmiana od tamtej pory: -6,41%

Portfel hip kredytów walutowych indeksowanych PKO to 3,4 miliarda

Zgłoś do moderatora
Według artykułu w Bankier: "Portfel hipotecznych kredytów walutowych indeksowanych pod koniec czerwca 2019 roku wynosił 3,4 mld zł."
Dotychczasowa praktyka wyroków TSUE w takich sprawach na przykładzie Węgier wskazywała by na zakwestionowanie niedozwolonych klauzul polegających na wyznaczaniu kursu walut do celów przeliczeniowych według widzimisię banku a nie całokształtu umów indeksowanych walutami. Rozsądne banki dawno dostosowały się do starego wyroku TSUE a najbardziej rozsądne nie stosowały nigdy klauzul jak zakwestionowana przez TSUE w przypadku kredytów na Węgrzech..
https://www.bankier.pl/wiadomosc/PKO-BP-ocenia-ze-wzrost-spraw-sadowych-dot-kredytow-CHF-w-II-kw-byl-naturalny-7721626.html  
  • Portfel hip kredytów walutowych indeksowanych PKO to 3,4 miliarda Autor: ~dziadeks

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP -3,19% 34,58 2020-01-27 16:49:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.