Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,02 zł , zmiana od tamtej pory: 4,07%

Port kontenerowy w Świnoujściu

Zgłoś do moderatora
"..To gigantyczny projekt, który zagraża naszej egzystencji – oświadczyła tygodnikowi „Die Zeit” Laura Isabelle Marisken, burmistrzyni gminy Ostseebad Heringsdorf na Uznamie. 
Gazeta informuje, że jeśli port powstanie w takim kształcie, na jaki wskazują plany, będzie on jednym z największych na Bałtyku o przepustowości dwóch milionów kontenerów rocznie. Dla porównania: Hamburg ma pojemność nieco poniżej dziewięciu milionów. Oznaczałoby to też, że statki o długości 400 metrów mogłyby wpływać do portu na Uznamie przez całą dobę..."

No tak, my możemy inwestować w folklor, koła gospodyń wiejskich, ścieżki rowerowe ale nie możemy inwestować w gospodarkę.
Słyszę krzy rozpaczy za Odrą. To sąsiedzi pobudają Donka do większej aktywności bo Polska zabyt szybko się rozwija. A przecież polacy, tak jak w przeszłości mają być niewolnikami Rzeszy. Głosujcie na Donków a zamienicie Polskę w folklorystyczny skansen Europy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PKPCARGO 2,46% 14,59 2022-12-02 17:03:08