Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,77 zł , zmiana od tamtej pory: -12,18%

Porozumienie uratowało nas przed drogą FAM-u

Zgłoś do moderatora
Porozumienie uratowało nas przed drogą FAM-u, tam na walne przybyło tylko kilka osób, nie zawiązano porozumienia i delisting przegłosowano bez problemu. Jak było po wszystkim wtedy się zjednoczyli i teraz chodzą po sądach(oby z dobrym skutkiem). O ile teraz jesteśmy silniejsi mając porozumienie, dlatego wszystkich niezdecydowanych zapraszam o przystępowanie do po porozumienia. Im nas będzie więcej tym będziemy silniejsi i żadne trole nie będą nas straszyć ieuchronnym delistingiem który pozbawi nas wszystkiego. Kto ma akcje niech poważnie pomyśli

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 0,00% 0,68 2020-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.