Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,72 zł , zmiana od tamtej pory: -10,58%

Porozumienie ma już ponad 7 % akcji.

Zgłoś do moderatora
Wiadomość ze strony "forum akcjonariuszy KCI":
"Trwa bezprecendensowa mobilizacja akcjonariuszy mniejszościowych KCI przeciwko dążeniom Grzegorza Hajdarowicza do zdjęcia tej spółki z giełdy. Mobilizacja przynosi efekty. W dniu 13 września 2020 przyjęto do Porozumienia przeciwko delistingowi kolejną grupę akcjonariuszy. Wskutek tego mamy już ponad 4,8 mln akcji i przekroczyliśmy próg 7% ogólnej liczby głosów w spółce KCI. Ogólnie Porozumienie zrzesza 37 akcjonariuszy mniejszościowych KCI".

Zwracamy członkom Porozumienia uwagę na konieczność prawidłowego dostarczenia pełnomocnictwa – bez dopełnienia tej formalności cały wysiłek związany z rejestracją i przystąpieniem do Porozumienia pójdzie na marne.
Pełnomocnictwo można dostarczyć na dwa sposoby:
1) pocztą elektroniczną do KCI (skan, dodatkowo potrzebny jest skan obydwu stron dowodu osobistego)
2) pocztą tradycyjną do nas (oryginał)
Nie wystarczy przesłanie tylko do nas samego skanu pełnomocnictwa.
Ponieważ mamy już przypadki osób, które zapomniały wykonać tej czynności, nie wykonały jej prawidłowo, względnie w ogóle nie odnotowały konieczności jej wykonania…
1) tych akcjonariuszy, którzy wysyłali oryginały pełnomocnictwa pocztą do nas prosimy o upewnienie się u nas, że pełnomocnictwa doszły, najlepiej po 5-6 dniach od wysyłki.
2) tych akcjonariuszy, którzy wysłali skan pełnomocnictwa mailem bezpośrednio do KCI prosimy o potwierdzenie nam, że czynność ta została prawidłowo wykonana, a najlepiej będzie kopiować nas na takiej korespondencji mailowej.
Pełnomocnictwo powinno wskazywać liczbę akcji zarejestrowanych na zgromadzenie. Z kolei deklaracja wskazuje na liczbę akcji będących faktycznie w posiadaniu akcjonariusza na dzień jej podpisania. Te liczby nie muszą się pokrywać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -3,60% 0,64 2020-12-03 11:07:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.