Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,87 zł , zmiana od tamtej pory: -6,90%

Porównując INVENTION do MEDAPP potencjał wzrostu x 6

Zgłoś do moderatora
A patrzac na C/WK potencjał wzrodtu x 10

I dlatego trzeba kupować Invention bo wycena powinna byc minimum kilka razy wyzsza a nawet pod 10 x wyzsza.
I taka będzie juz niedlugo.
Ze spółka Medapp bylo identycznie, dusili i trzymali kurs aż w swoim czasie zrobili nawet pod 500 mln kapitalizacji. I zrobili to na kilka miesiecy przed pierwszymi przychodami. Pierwsze duże przychody Invention tez maja byc za te kilja miesiecy. Te
Traz kapitalizacja MedApp to ok 245 mln a to i tak dalej jest prawie 6 x wyżej niz wycena Invention.

Kazdy wiec moze sobie sam policzyc potencjal wzrostu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INVENTION -15,62% 0,81 2022-01-19 17:04:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.