Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,15 zł , zmiana od tamtej pory: -48,84%

porównuj porównywalne

Zgłoś do moderatora
Jaki jest sens porównywania PGE - obrót jednostkowy za ostatni rok - 27,5 mld z PGF - czyli Zastalem - obrót jednostkowy za ten sam okres -0 zł, za rok wcześniejszy 0 zł, i za 2019 - 0,000225 mld?
Zmiana w PGE o 1% czyli 275 mln to dla PGE żadna kasa, a dla PGF to bylby kosmos.....

Tak jak pisze tu od roku - spółki OZE dzialające na czerwonym oceanie wchodza w okres bezwzględnej walki. weż sobie te spółki na giełdzie oraz 2-3 spoza i wykonaj prosty telefon: z działem windykacji - i sie dowiesz czegoś o poziomie zorganizowania.
Rynek jest po fazie wielkiego wzrostu i wchodzi w stan stabilności czyli rywalizacji - jak nie masz kasy, nie masz strategii, nie masz pomysłu - to wypadasz.....
tutajb miałeś przez rok informacje, z których wynikało, że strategia jest..... te wszysatkie pozytywne infa skonsumowano i są w cenie od dawna

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGFGROUP 39,59% 1,10 2023-02-03 16:49:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.