Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: -27,56%

Porównanie wykresów....zwrot przed odjazdem.....

Zgłoś do moderatora
Chwilowo zawracamy, ci co kupili wczoraj czy dziś to sobie zawisną na haku jakiś czas albo oddadzą w emocjach :)
Kolejnych wzrostów większych można się spodziewać w okolicy raportu. Zachowanie kursu i naganiaczy takie samo jak wtedy ,zejdzie w okolice 9-10gr i potem polne wspinanie. Nowicjusze zostali chwilowo zawieszeni na haku :)

https://zapodaj.net/images/3cab4533ecdca.png

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES -0,22% 0,09 2023-03-24 13:49:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.