Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  111,60 zł , zmiana od tamtej pory: -38,41%

porównanie po 3 kwartałach 2021 Lpp 1.108 mln zysku netto Merc 440 mln

Zgłoś do moderatora
Merc zarabia ponad połowę mniej jak król szmat z wyśmiewanego Lpp
bez komentarza

Zysk netto lpp jest wiekszy jak cała kapitalizacja Merca

tak to jest jak sie porównuje historycznie Prawdziwą firmę z Wig 20 (płacąca prawdzwą dywidendę) z firemką ktora przez przypadek tylko trafiła na moment do elity.

Miłego dnia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MERCATOR -0,17% 68,74 2022-05-18 17:02:59