Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,14 zł , zmiana od tamtej pory: 24,20%

Porownanie Otmuchowa z innymi spolkami spozywczymi

Zgłoś do moderatora
Zestawienie potencjalu wzrostu prawie wszystkich Spolek spozywczych z GPW i NC na podstawie aktualnych wskaznikow wartosci fundamentalnej umiescilem tu https://www.bankier.pl/forum/temat_porownanie-wskaznikow-wartosci-spolek-spozywczych,44630391.html . Potencjal wzrostu Otmuchowa usredniony dla 6 wskaznikow (brakuje jednego) wyszedl +60%. Zachecam do zapoznania sie i uwag.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
OTMUCHOW 1,04% 3,90 2021-10-22 15:39:59