Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,61 zł , zmiana od tamtej pory: -32,13%

Porownajcie sobie Sfinksa i Slaska Prohibicje

Zgłoś do moderatora
Da sie zarabiac jak sie ma.swieze ciekawe pomysly ? Da sie.W Sfinksie chodzi glownie o zarzadzanie.Ci ludzie po prostu kompletnie sie nie znaja na tym czym zarzadzaja.Do tego sa na tyle ograniczeni i slepi ze nie chca zatrudnic nikogo kto by tego trupa ruszyl jakimis ciekawymi konceptami i pomyslami.Totalne prymitywy
  • Porownajcie sobie Sfinksa i Slaska Prohibicje Autor: ~Farmer

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS -0,96% 0,41 2021-01-20 16:44:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.