Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,68 zł , zmiana od tamtej pory: -58,40%

Porcja Merytoryki, wyjaśnienie manipulacji kursem. Cena docelowa ok. 1zł

Zgłoś do moderatora
Gdy kurs wynosił 2.5zł ktoś zakupił 3 sztuki akcji po 2.68.
Manipulanci wykorzystują tą sztuczkę by sztucznie podbić kurs małym kosztem i nie wywoływać paniki wśród sprzedających.
Kosztowało ich to około 10 zł, bardzo mały koszt celem utrzymania spokoju na walorze.
Chwilę wcześniej ktoś sprzedał 10k akcji po 2.5 jak tylko pojawiła się okazja komuś sprzedać w tych cenach bo arkusz prawie pusty.

Kurs docelowy to okolice 1zł.

Zachęcam do przeczytania tego wątku, tam jest merytorycznie wszystko wytłumaczone łącznie z obliczeniami: https://www.bankier.pl/forum/forum_o_polaris-it-group-sa,6,21,10000000581.html
  • Porcja Merytoryki, wyjaśnienie manipulacji kursem. Cena docelowa ok. 1zł Autor: ~Zbigniew

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLARISIT 1,83% 1,11 2022-05-17 13:36:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.