Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  84,20 zł , zmiana od tamtej pory: -99,70%
...pokazał w końcu , że jest , albo może być. żart oczywiście......
że nie zależy od żadnego tam mitycznego , szerokiego rynku....
że zależy wyłącznie od karuzelowego i kumpli , szwagrów i insajdu.

ale jedno pokazał naprawdę , że w niemoderowanych sesjach 1kilo lub dwa na dziennym vol. powinno dzwigać lub spuszczać kurs o conajmniej naście %
  • popyt. Autor: ~miczurin
  • Re: popyt. Autor: ~Gorg
  • Re: popyt. Autor: ~Nostradamus
  • Re: popyt. Autor: ~sas
  • Re: popyt. Autor: ~miczurin

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 9,57% 0,25 2022-11-28 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.