Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,00 zł , zmiana od tamtej pory: 1,16%

Poprawa wyników Asseco SEE

Zgłoś do moderatora
Przychody ze sprzedaży Asseco SEE za I półrocze 2020r wyniosły 464,3 mln zł, co oznacza wzrost o 23% w stosunku do pierwszych 6 miesięcy 2019r. Zysk z działalności operacyjnej w tym samym okresie wzrósł o 19,4 mln zł (44%) i osiągnął poziom 64 mln zł. Wartość EBITDA (zysk przed potrąceniem odsetek, podatków i amortyzacją) wyniosła 102,7 mln zł, co stanowi wzrost o 38%.
Łączny wpływ nowo nabytych spółek na przychody Grupy ASEE w I półroczu 2020 roku wyniósł 6,8 mln euro. Wpływ nowych spółek na EBIT (wynik operacyjny) w tym samym okresie wyniósł 388 tys. euro, a na wartość EBITDA 1,3 mln euro.
No to teraz powinna być tylko góra... i zieleń :-)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ASSECOSEE 0,00% 43,50 2022-11-28 17:00:00