Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  70,48 zł , zmiana od tamtej pory: 118,79%

Ponad 100 tys nowych mieszkań w 2017

Zgłoś do moderatora
Czy rynek to wchłonie? Liczba oddanych mieszkań wzrasta z roku na rok o naście-dziesiąt tysięcy, przyrost naturalny jest jaki jest. Czy rynek aby napewno takie ilości wchłonie? W 2018 będzie to pewnie 150 tys mieszkań (włączając program Mieszkanie+ ), w 2019 może 180 tys.

Ja mam mieszane uczucia, wydaje mi się, że przekroczymy punkt krytyczny już niebawem i wszystko zacznie się cofać wraz z cenami mieszkań.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DOMDEV -0,64% 154,20 2023-09-22 17:00:00