Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: -20,05%

Pomysł na solidną spółkę? - zapraszam poniżej!!!

Zgłoś do moderatora
06Magna będzie perełką najbliższych tygodni na GPW. Rewelacyjny raport (zysk prawie 200% r/r) oraz ogromne perspektywy jakie stoją przed spółką (rozstrzygnięcie pozwów o odszkodowania) powinny wynieść Spółkę na dużo wyższe poziomy cenowe. Na chwile obecna 06Magna jest bardzo tania. Od dłuższego czasu widać było zbieranie akcji w przedziale 1.1-1.2. Czy w tym tygodniu zobaczymy wybicie na nowe szczyty? - zobaczymy! Jedno jest pewne. Jak Spółkę zauważy spekuła to może być bardzo ciekawie! Pozdrawiam akcjonariuszy 06Magna!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PARTNER 2,33% 0,15 2021-12-07 15:03:15