Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  81,84 zł , zmiana od tamtej pory: 19,89%

Pomysł na dołączenie do trendu

Zgłoś do moderatora
Jeżeli korekta ostatniego impulsu wzrostowego doprowadzi cenę do poziomu 50% zniesienia Fibonacciego jednocześnie będącego poziomem wsparcia dla ceny można rozważyć dołączenie do trendu (~76.00 zł). Miejsce wydaje się interesujące ze względu na nałożenie się średnich, overbalance i poziomów Fibonacciego. Zobacz na wykresie: https://pl.tradingview.com/chart/PEO/oaiUprqM/ 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla PEKAO 
  • Pomysł na dołączenie do trendu Autor: ~MichalN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO -0,97% 98,12 2021-06-11 17:01:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.