Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,11 zł , zmiana od tamtej pory: 40,28%

Polska POlicja potrafi tylko 16 latka skuć z tyłu

Zgłoś do moderatora
Ciekawe czy łoni myślą i potrafią łończyć fakty i reagować zasadnie.
A ten gość łochroniarz (zapewne emeryt POlicjant po 30-ce) nie tak czasem przekroczył swoje uprawnienia?
Czy pomieszczenie miało ciągły monitoring, czy tak czasem zamiłowanie do pałek nie spowodowało do próby molestowania???
Tak się pytam, bo w Polsce jest wszystko wywrócone do góry nogami.
A błękitni chyba jedynie nadają się do zatrzymywania kobiet w ciąży, emerytów- tych prawdziwych PO 65latach pracy uczciwie z opodatkowaniem, czy młodocianych - tych normalnych i podporządkowujących się zasadom.
Natomiast tam gdzie jest bandytyzm, recydywa, nierząd i związki przestępcze, to ich nie ma, mają zawsze jakieś wytłumaczenie.
Jak to oceniacie?
Damski bokser?
Tchórz na posadzie podatników?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -5,25% 2,96 2021-01-21 17:03:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.