Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,15 zł , zmiana od tamtej pory: 9,76%

Polska osiągnęła gigantyczny sukces gospodarczy...

Zgłoś do moderatora
Takie spółki jak Shoper tylko na tym zyskają !!!!! Polska osiągnęła gigantyczny sukces gospodarczy - prof. Marcin Piątkowski

https://www.youtube.com/watch?v=kt87benvRe4&ab_channel=ObserwatorGospodarczy
  • Polska osiągnęła gigantyczny sukces gospodarczy... Autor: ~Lipa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SHOPER -2,30% 29,80 2023-06-02 17:02:15