Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,40 zł , zmiana od tamtej pory: -65,84%

Polsat dalej na zakupach. Teraz przejął Superstację

Zgłoś do moderatora
https://businessinsider.com.pl/media/tv-radio/polsat-kupuje-superstacje-i-likwiduje-polsat-news-2/7pxe2qh

Polsat kupuje na potęgę
Pod koniec maja br. ogłoszono inną transakcję, której udziałem jest Telewizja Polsat. Spółka kupiła ponad 50 proc. udziałów Grupy Eleven Sports Newtorks, nadawcy czterech kanałów sportowych, dostępnych za dodatkową opłatą u operatorów kablowych i satelitarnych. Dysponują one licznymi prawami sportowymi - pokazują m.in. ligę hiszpańską, niemiecką, włoską, angielską czy zawody Formuły 1.


Z kolei pod koniec grudnia 2017 roku Polsat przejął pięć kanałów od Grupy ZPR Media (Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock TV, Polo TV i Vox Music TV) oraz 34 proc. udziałów w kanałach Fokus TV i Nowa TV. Zapłacił za nie 103 mln zł.
Polsat nie rezygnuje też z uruchamiania nowych stacji. W III kwartale tego roku ruszyć ma Polsat Games - kanał poświęcony tematyce e-sportu. Ma to być projekt dostępny też w internecie.
  • Polsat dalej na zakupach. Teraz przejął Superstację Autor: ~steph

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA -2,23% 5,26 2019-12-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.