Forum Giełda +Dodaj wątek

Polnord=Agroton=przekręt

Zgłoś do moderatora
Posłuchajcie ludziska . Mając 200tys hektarów gleby to co to jest parę milionów dolarów .Tu jest przekręt aż śmierdzi na odległość to samo dotyczy Polnordu. Już niedługo powiem wam że pismaki napiszą że jednak Agroton znalazł kasę na obligacje i produkcja rolna rośnie . Potem się okaże że zmienił się skład akcjonariuszy i firma z Arabii saudyjskiej ma pakiecik. Co do Polnordu napiszą że żwiększyła się sprzedaż mieszkań i jest ok. TYLKO CO NAJPIERW MUSZĄ ODKUPIĆ OD NAS AKCJE ŻEBY POTEM WCISNĄĆ DROGO.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROTON 3,15% 4,91 2017-11-22 13:25:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl