Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,55 zł , zmiana od tamtej pory: -25,75%

Polna spółka dla tych co inwestują a nie panikują

Zgłoś do moderatora
Zobaczcie o ile uwalili kurs praktycznie żadnym obrotem, na straganie jest większy. Nikt nie zbija kursu wywalając tysiące akcji bo nie jest głupi, tylko niecierpliwi pseudo investorzy jak widzą na czerwono to panikują i wywalają ze stratą. O to im dokładnie chodzi aby zniechęcić i zmusić do oddania dobrych akcji spółki która pewnie znowy wypłaci ok 3zł dywidendy. Przez ostatnie 6miesięcy uwalili kurs przy niewielkim obrocie, napewno spekulanci sporo podkupili. Teraz wyobraźcie sobie sytuację że zmieniają front i w 3 dni górne widły a żeby to zrobić nie potrzeba mieć milionów. Pozdrawiam cierpliwych. Do spekuły powoli chyba dociera że ciężko kupić bo nie każdy leszcz panikuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.