Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,52 zł , zmiana od tamtej pory: 7,97%

Polkont rozpoczyna ofertę akcji -22.07.2020

Zgłoś do moderatora
Usługi Firmy obejmują sprzedaż oraz wynajem kontenerów o szerokim zastosowaniu.

Firma prowadzi wynajem i sprzedaż kontenerów nowych i używanych, a w bogatej ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo moduły biurowe, sanitarne, chłodnicze, morskie, transportowe i wiele innych.

22.07.2020 r. Spółka rozpoczyna ofertę akcji.

>>>Środki z oferty chce przeznaczyć na kapitał obrotowy i rozwój biznesu.
  • Polkont rozpoczyna ofertę akcji -22.07.2020 Autor: ~fiołek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 15,95% 5,96 2021-07-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.