Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,92 zł , zmiana od tamtej pory: -35,88%

polityka klimatyczna UE powodująca drożyznę energetyczną

Zgłoś do moderatora
gdy rosja(tfu) ma to w nosie i "emituje" na Ukrainie np. podpalając składy paliw , jaką inflację i jaki kryzys przyniesie ta utopia?

ile wiatraków czy solarów pracuje w rosji? , będzie dramat gdy pokażą dane o inflacji w krajach UE a EBC nawet nie zaczął podnosić stóp %owych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,00% 6,36 2022-10-05 17:01:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.