Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,77 zł , zmiana od tamtej pory: -36,72%
Trójstronna Grupa Kontaktowa (TGK) osiągnęła nowe porozumienie ws. pełnego zawieszenia broni w Donbasie na wschodzie Ukrainy – informuje kancelaria prezydenta Wołodymyra Zełenskiego.
A jeśli pokój to w dalszym stopniu uznanie Krymu w składzie FR w zamian za restytucje mienia lub tam gdzie to nie możliwe odszkodowanie... (taka fantazja Long term)
  • Polityka Autor: ~HommoH
  • Re: Polityka Autor: wilk-z-wall-street
  • Re: Polityka Autor: ~Shp
  • Re: Polityka Autor: ~hommoh

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO 1,82% 1,12 2020-10-30 16:48:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.