Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Policzmy się ! Kto jedzie lub da pełnomocnictwo na walne 4 czerwca ?

Zgłoś do moderatora
Koleżanki i Koledzy !

Ważne zdarzenie dla nas mniejszościowych akcjonariuszy Polnej SA.
4 czerwca odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie . Dwa punkty porządku zgromadzenia są na nasze żądanie:

1. O wyborze naszego przedstawiciela do RN w drodze głosowania oddzielnymi grupami.

2. Omówienie spraw gospodarczych, sytuacji finansowej, planów rozwoju itp.

Cisza tu taka, jakby każdy z nas mógł złożyć w BM np. poniedziałek , zlecenie sprzedaży dowolnej liczby akcji o symbolu PLA i za cztery dni robocze otrzymać na rachunek inwestycyjny swoje pieniądze. Dobrze wszyscy wiemy, że tak nie jest więc do roboty!
 
Walne w Warszawie, a nie w Przemyślu jest dogodne dla dojazdu i uczestnictwa osobistego. Jeśli ktoś nie może, to proszę udzielić pełnomocnictwa Kancelarii Adwokackiej mec.Wiesława Zaniewicza. Przez naszą grupę" przewinęło się" ok. 130.000 akcji - to prawie 10 % całego kapitału akcyjnego.Wierzę, że minimum te 10% będzie reprezentowane na ZWZ 4 czerwca w Warszawie. Inaczej pan Zbigniew Jakubas będzie nadal miał w nas darmowych pożyczkodawców, a my nie będziemy mieli możliwości sprzedać swoich akcji po godziwej cenie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.