Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,90 zł , zmiana od tamtej pory: -2,64%

Polenergia zapewni dostawy zielonej energii w każdej godzinie

Zgłoś do moderatora
Polenergia jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła do oferty produkty gwarantujące 100 proc. zielonej energii w standardzie określanym jako Energia 2051TM. Spółka podkreśla, że w Unii Europejskiej dostawy energii zeroemisyjnej w każdej godzinie, tak jak w standardzie Energia 2051, będą obowiązywać dopiero za 30 lat.

https://gramwzielone.pl/trendy/105595/polenergia-zapewni-dostawy-zielonej-energii-w-kazdej-godzinie
  • Polenergia zapewni dostawy zielonej energii w każdej godzinie Autor: ~tabs

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP 0,72% 70,00 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.