Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,62 zł , zmiana od tamtej pory: -28,40%

Połączenie z ICG a sypanie

Zgłoś do moderatora
Moim skromny zdaniem January sypnął co chciał sypnąć przed połączeniem. Zdarza się często, że zaraz po połączeniu podpisują umowy lock up i potem już nie bardzo wypada sypać:) A chłop też nie ma drukarki pieniędzy w sensie dosłownym, też potrzebuje coś sprzedać żeby gdzie indziej kupić. W tej spółce ma dośc duże zaangażowanie, Artur G. też coś ma więc nie sądzę, aby były powody do niepokoju. Poza blazem i zawodem, że nie rośnie już tak jakbyśmy chcieli, ale tak to bywa na giełdzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 7,41% 1,16 2021-10-15 11:05:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.