Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,20 zł , zmiana od tamtej pory: -19,68%

PÓŁ ROKU TEMU MÓWIŁEM, ŻE BĘDZIE PONIŻEJ 20 ZŁ

Zgłoś do moderatora
TERAZ PISZĘ, ŻE ZA PÓŁ ROKU BĘDZIE PONIŻEJ 10 ZŁ A OSTATECZNIE BĘDZIE KOŁO 1-2 ZŁ I DOPIERÓW WTEDY PO WYPRZEDNIU TYCH KTÓRZY MAJĄ OGROMNE POKŁADY AKCJI ( I MOGĄ ZWALIĆ KURS W KILKA DNI) ZACZNĄ SIĘ WZROSTY.
OBECNIE JAK KTOŚ W TO WCHODZI TO STRZAŁ W KOLANO.
TAKIE MOJE ZDANIE JAK WIDAC PRAWDZIWE.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 3,06% 17,83 2022-01-25 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.