Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,38 zł , zmiana od tamtej pory: 3,46%

Pol jak codzień manipuluje

Zgłoś do moderatora
Znowu napisał post o rzekomym obowiązkowym testowaniu w na wjeździe do Niemiec, a tymczasem tam trzeba mieć szczepienie, a w przypadku jego braku - test. Znaczna różnica.

Swoją drogą, czy mnie pamięc nie myli, że Wojciechowicz zlikwidował punkt pobrań na granicy niemieckiej ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INNOGENE -3,86% 9,71 2021-10-27 11:19:19