Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -21,05%

POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI...

Zgłoś do moderatora
Jedyną w pełni wiarygodną osobą dla mnie na tym forum jest Falenta z pogrubionym nickiem. 
Włożył mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy w to wszystko i swoją determinacją doprowadził do zebrania z PAH prawie 10 % akcji.
Trochę mniej wiarygodnymi ale wciąż wiarygodnymi dla mnie są członkowie PAH (podpisali się z imienia i nazwiska) oraz członkowie klubu PAH.
I teraz pomyślmy trochę... 
Nagle pojawiło się dużo nowych nicków naganiających na kupno bądź sprzedaż akcji, broniąca Absurdalnych decyzji Mediatela, ciepło wypowiadająca się o działaniach w sprawie wyceny na 0 zł majątku HT który ma na koncie 20 MLN ZŁ wolnej gotówki, tworzący mnóstwo wątków i setki teorii spiskowych.
Nie mieli 5 minut do dzisiaj żeby zrobić printscrena i choć trochę się uwiarygodnić w klubie sympatyków PAH? :)
Zrobią wszystko żeby zdezinformować i ogłupić, pół biedy jak robią to żeby zarobić marne kilkaset złotych na swoich śmiesznych pakietach,ale ja tutaj widzę coraz mniej przypadku.  
Był rok czasu, PAH udało się z wielkim bólem zebrać swoje akcje, co z pozostałymi 100 milionami akcji? :) Nie chcieli mieć wpływu poprzez PAH na walnym???
Trzymają sobie 100 mln Akcji dla żartu i po to żeby na nich stracić? :)

P.S Proszę o wypowiadanie się w wątku nicki z PAH albo klubu sympatyków PAH którzy się dołączali przed wyrokiem w sprawie HT a więc zaryzykowali realnie pieniądze nie blefując  resztę proszę o tworzenie swojej fantastyki naukowej w wątkach naganiających.
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33