Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  259,10 zł , zmiana od tamtej pory: 6,52%

Pokazali tylko jedną z dzielnic miasta a już mamy szum marketingowy!

Zgłoś do moderatora
Cyberpunk 2077 - pierwszy rzut oka na mapę Night City
TOMASZ MILESZKO

Cyberpunk 2077 zamelduje się w sklepach 16 kwietnia, a kilka dni później na rynku zamelduje się także oficjalny album gry zabierający nas na ulice Night City. Album, który już dzisiaj pokazuje fragment dostępnej w grze mapy.

Nasza przygoda z cyberpunkowym uniwersum CD Projektu RED na pewno nie skończy się zbyt szybko. Wiemy, że Cyberpunk 2077 będzie grą rozwijaną przez długie lata, m.in. poprzez duże dodatki w stylu tych do Wiedźmina 3 oraz tryb multiplayer, ale to nie jedyne atrakcje, które szykuje nam firma. Kilka dni po premierze do sklepów trafi też ekskluzywny album z grafikami pt. The World of Cyberpunk, który z bliska pokaże nam miasto Night City.
Album przygotowuje sam CD Projekt we współpracy z Dark Horse i na pewno będzie on sporą gratką dla fanów cyberpunkowego lore.

Wydanie kupimy w dwóch edycjach, zwykłej oraz deluxe i to właśnie ta druga pozwala po raz pierwszy rzucić okiem na mapę Night City. Widzimy ją na okładce samego albumu (po większą wersję kliknijcie poniższy obrazek):

Trudno oczywiście powiedzieć czy jest to mapa całego Night City, choć wydaje się bardziej prawdopodobne, iż widzimy tu raczej tylko jedną z dzielnic miasta z jej główną drogową arterią i mega-budynkiem położonym w jej centrum. Na podstawie tej mapki trudno też określić skalę samego Night City - wiemy jednak, że będzie to bardzo duże miasto, w którym grywalne lokacje rozpościerają się nie tylko w poziomie, ale też w pionie. Redzi wielokrotnie powtarzali bowiem, że świat Cyberpunka 2077 jest o wiele bardziej wertykalny niż ten w Wiedźminie 3 i choćby z tego powodu trudno porównywać obie gry pod względem wielkości grywalnej mapy.
Album The World of Cyberpunk trafi do sprzedaży 21 kwietnia 2020 roku i możecie go już zamawiać na niemieckim Amazonie wysyłającym go także do Polski:

https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/cyberpunk-2077-pierwszy-rzut-oka-na-mape-night-city/r0pdl6y 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,73% 276,00 2020-01-24 17:01:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.