Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,78 zł , zmiana od tamtej pory: -37,95%

Pokaz Epic Games (11 lutego) - Nemesis: Distress - pierwsza beta?

Zgłoś do moderatora

Kupuj plotki sprzedawaj fakty?

Dla tych którzy nie wiedzą - Epic Games wręczył grant dla OVID WORKS

Dołączcie do nas podczas przeglądu gier, które już w tym roku trafią do Epic Games Store. Zebraliśmy kolekcję nowych zapowiedzi, prezentacji rozgrywki i szczegółowych przeglądów zaprezentowanych przez deweloperów, którzy tworzą nasze ukochane gry.

Nasza wiosenna wyprzedaż-pokaz odbędzie się na platformie Twitch już 11 lutego o godzinie 20:00 polskiego czasu. Koniecznie zajrzyjcie na kanał Epic Games na Twitch i obserwujcie go oraz włączcie powiadomienia o transmisji na żywo!

źródło:
https://www.epicgames.com/store/pl/news/introducing-the-epic-games-store-spring-showcase-and-sale-coming-february-11
  • Pokaz Epic Games (11 lutego) - Nemesis: Distress - pierwsza beta? Autor: glovesmaker

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS 0,58% 1,73 2022-05-20 15:12:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.