Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,60 zł , zmiana od tamtej pory: 10,56%

pójść po rozum do głowy

Zgłoś do moderatora
Czy wy naprawdę nie widzicie że Zarząd właśnie  wyjął straszak żeby pokazać byłemu Prezesowi że lekko nie będzie i takie numery nie uchodzą na sucho...…..chyba, że na filmach......gdyby Spółka była naprawdę w tarapatach (zamknięcie firmy,wstrzym,
anie produkcji itp.) to rzeczywiście można by było się obawiać..ale wszystko idzie w najlepsze i do przodu, perspektywy  dobre, więc o co chodzi?...dlatego zalecam schować na razie nasze akcyjki do szuflady i ...poczekać!...pożyjemy...zobaczymy...Pozdrawiam  wszystkich cierpliwych!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AQUATECH 5,29% 3,98 2021-01-21 15:24:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.