Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,76 zł , zmiana od tamtej pory: 155,26%

POJAWIŁ SIĘ KOMUNIKAT O PRZEKROCZENIU 5 %

Zgłoś do moderatora
Witam serdecznie dzięki wam mamy komunikat o przekroczeniu 5 % ...Pani Barbara utajniła dane osobowe osób wchodzących w skład Porozumienia choć jak prześledzimy inne komunikaty to dane są jawne ....czy zrobiła to dlatego iż jest z nami inwestor którego nazwisko jest bardzo znane ... wcześniej o tym nie pisałem aby nie być posądzony o manipulacje...... czy mamy to szczęście w nieszczęściu iż jest z nami...aktualnie współpracujemy z Panem Mecenasem który jest jego pełnomocnikiem i reprezentantem ...współpraca układa się wzorowo, tutaj publicznie jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie ,pomoc prawną Pan Mecenas nawet będąc za granicą poświęcał swój czas na konsultacje,porady prawne za co jeszcze raz dziękujemy, słowa podziękowania należą się również prawnikom z SII oraz Panu PIOTR CIEŚLAK wiceprezesowi SII za udzielaną nam pomoc i wsparcie bez tych osób ale przede wszystkim bez Was nie byłoby tego komunikatu

W komunikacie było jeszcze takie sformułowanie którego Pani Barbara nie opublikowała
Porozumienie "ma charakter otwarty (może do niego przystąpić każdy akcjonariusz Spółki)
bojąc się iż rośniemy w siłę,dodatkowo dodamy od siebie

Wobec wstępnie wyrażonego zainteresowania przystąpieniem do Porozumienia ze strony kolejnych akcjonariuszy, Strony Porozumienia informują o przyłączaniu się kolejnych akcjonariuszy Spółki do niniejszego porozumienia nie należy wykluczyć, że w przyszłości Porozumienie akcjonariuszy Polcolorit S.A. może przekroczyć próg 10% w ogólnej liczbie głosów w Spółce. W przypadku ewentualnego wystąpienia takiego zdarzenia Porozumienie przekaże do Spółki oraz Komisji Nadzoru Finansowego stosowny komunikat.

Te 10 % wam obiecuję przecież jest nas 100 osób a ile osób jest w tym komunikacie.......jednak jeśli nie bedziecie przystępować nierealne będą kolejne progi 15% czy 20%...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLCOLORIT 0,05% 1,94 2023-10-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.