Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,75 zł , zmiana od tamtej pory: -2,53%
za Erbudem, Powinniśmy go wyprzedzić w wycenie, a tu dystans jeszcze na tą chwilę się powiększa. Myślę że sporo drobnych techników myśli o zniesieniu ostatniej fali o 50%, tak jak przed konsolą miała fala pierwsza, ale patrząc na falę 2-gą, czas jej trwania łącznie z korektą, dwójka zbliża się do końca w tym samym dystansie czasowym. Co to oznacza? Wg mnie kolejny długi i wysoki ruch. w górę. Korekta była, jest stosunkowo płaska Czy zejdziemy na 038? Jeśli tak, to pikiem i powrót. Czasu mało. Ok 1 tygodnia. Jak nałożymy do tego "konieczność" posiadania akcji pod dywidendę, to wszystko się ładnie spina .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 1,87% 4,62 2021-07-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.