Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,77 zł , zmiana od tamtej pory: -66,38%

Podziękowania dla "POROZUMIENIA"

Zgłoś do moderatora
Chciałem niniejszym podziękować "Porozumieniu" za wyjście z inicjatywą i doprowadzenie tego bajzlu do pozytywnego zakończenia.
Szczególnie PANU Kamilowi Kuśnierkowi, który wcale nie musiał przeznaczać swojego czasu na pomoc innym. W obecnych czasach jest to coraz rzadziej spotykane, tym bardziej jestem pełen uznania.
Akcje posiadam (z najlepszym zyskiem jak do tej pory na GPW), do Porozumienia nie przystąpiłem (spekuluję na własną rękę, specjalnie nie piszę, że inwestuję na GPW bo nasza giełda z inwestowaniem nie ma nic wspólnego), ale śledziłem Wasze poczynania trzymając kciuki.
Wszyscy Ci którzy zarobili na wezwaniu niech wiedzą, że to tylko dzięki OSOBOM z POROZUMIENIA.
Możecie się dopisywać do podziękowań.
Amen i howgh do następnego razu, pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLCOLORIT 0,05% 1,94 2023-10-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.