Forum Giełda +Dodaj wątek

podział zysków za rok 2008

Zgłoś do moderatora
Mam ciekawostkę w czerwcu odbędzie ZWZ .
"8.Podjęcie uchwały w przedmiocie przeznaczenia zysku za rok 2008. " ->OBL (ORZBIALY): Zwołanie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki Orzeł Biały S.A. (raport nr 25/2009)
19.05.2009 16:20 /Emitent/
W przeliczeniu na akcję około 20% zysku. Ciekawe jak będzie decyzja. A może by tak dla akcjonariuszy dywidendę wypłacić?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 0,00% 24,90 2021-10-25 14:11:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.