Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,30 zł , zmiana od tamtej pory: 68,73%

Podwyżki w cenie

Zgłoś do moderatora
Podwyżki już były wcześniej klepnięte,Jak by zastrajkowali to akcje by spadły ostro,bo zawsze jest pogotowie strajkowe itp.Jest inflacja jest podwyżka to dotyczy wszyskich firm i spółek w Polsce.Najważniejsza jest cena SUROWCA jaki Produkuje JSW.a tą podwyżke wypłaszczy chociaż by cena $ który od 6 miesięcy w ok 4 a to włsnie te 8%,tylko ona dotyczy MILIARDÓW,a nie milionów.UP UP UP>
  • Podwyżki w cenie Autor: ~nowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 7,87% 68,00 2022-05-13 17:02:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.